Vycházejí adventní Prameny 1/XIX

Tiskneme adventní číslo farního časopisu PRAMENY. Čtenář v něm nalezne, po Slově na cestu od rozdělovského faráře P. Jaroslava Kučery, další díl katecheze Josefa Hřebíka (Základy víry XIII. část). Jistě zaujmou vzpomínky Marie Hladíkové na cestu za svatořečením sv. Anežky České do Říma před 25 lety a také rozhovor s karmelitánem P. Janem Pořízem OCD o 500. výročí narození sv. Terezie z Avily, které si připomeneme v příštím roce. Otevíráme již šestou kapitolu církevních dějin regionu – Nad kronikou školských sester v Budeničkách, a prostor věnujeme také setkání Taize na přelomu tohoto a příštího roku. Vše doplňují příspěvky dopisovatelů z farnosti, kronika a praktické kalendárium. Na stolku v kostele by měl být nový výtisk časopisu k dispozici v První neděli adventní 30. listopadu.

Ke ztažení zde