Zkoušky sboru

Chrámový sbor u kostela sv. Václava se schází k pravidelným zkouškám KAŽDÉ PONDĚLÍ od 19.00 v učebně na faře.

•    Zkoušky trvají zhruba hodinu až hodinu a půl, v obdobích před vánočními a velikonočními svátky, kdy je potřeba secvičit hodně věcí, končíme před půl devátou večer, jinak kolem osmé
•    Zpívat může přijít každý, kdo má chuť a čas, zkoušky jsou vhodné už i pro děti cca od druhé či třetí třídy

Zkoušky DĚTSKÉ SCHOLIČKY pro předškolní děti (cca od 4 let) a mladší školní děti (1. stupeň) se konají každý pátek v 15:00 po náboženství mladších dětí v sakristii kostela. Zpíváme cca 45 minut. Vedle lehčích křesťanských rytmických písní, spirituálů a taizé zpěvů si pro radost umíme zazpívat i písničky p. Vodňanského či p. Svěráka.

Kontakt: Pavla Rejhonová 728/153 611