Pastorační rada farnosti

sv. Maria Krescentia Höss (* 1682, † 1744) --- patronka zdařilého jednání a povzbudivého slova --- ORA PRO NOBIS

ĆLENOVÉ PASTORAČNÍ RADY (2023-2028)

(1.) R.D. JAROSLAV KUČERA, okrskový vikář, farář v Rozdělově – předseda pastorační rady

Zvolení a jmenovaní členové pastorační rady dne 5. listopadu 2023

Zvolení (pořadí podle počtu hlasů)

(3.) ZDENĚK ŠTĚPÁNEK (pastorace seniorů, organizace poutí – Hájek, atd., v redakci časopisu PRAMENY, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

(5.) PAVLA REJHONOVÁ (regenschori, varhanice, liturgie – Rozdělovská schola, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

(6.) JITKA NOVÁKOVÁ (pastorace seniorů)

Jmenovaní

(7.) MAREK PATERA (pastorace dospělých)

(9.) ROMANA DOSOUDILOVÁ (sekretářka pastorační rady)

(10.) BARBORA BLÁHOVÁ (pastorace rodin, Noc kostelů)

Statutární

(11.) R.D. JOSEF HŘEBÍK, Th.D., kanovník Kolegiátní kapituly Všech svatých na Hradě pražském, výpomocný duchovní.

(12.) JARMIL KLANC, jáhen

Na jednání pastorační rady budou pravidelně zváni:

MARIE KUKLÍKOVÁ (ekonomická rada farnosti)

JAN TRUNEČEK (společenství Buštěhrad)

ze Stanov pastoračních rad Arcidiecéze pražské:

Pastorační rada (dále jen PR) je poradním a pracovním orgánem faráře. Úkolem PR je spolu s farářem posuzovat otázky týkající se farnosti, radit se o nich, nalézat možnosti řešení, usnášet se na opatřeních, poskytovat součinnost při je­jich re­alizaci nebo je přímo realizovat. Na základě znalosti situace farnosti podílet se na vy­tváření pastoračního programu. Předsedou pastorační rady je vždy farář. Více zde

JEDNÁNÍ PASTORAČNÍ RADY (zvolené 5. 11. 2023)

• Jednání pastorační rady (2.) 23. 1. 2024 • zápis

• Jednání pastorační rady (1.) 4. 12. 2023 • zápis

ARCHIV JEDNÁNÍ PASTORAČNÍ RADY (2022-2023)