Svatý Otec – František

Arcibiskup pražský a primas český Jan Graubner

Kladenský vikariát

Doporučujeme

DONÁTOR – podpora nejen kněží v arcidiecézi

MISÁL

LITURGIE

Fotogalerie farnosti

rajce.net | místo pro vaše fotografie

Nové číslo farního časopisu – Prameny

Nové číslo farního časopisu Parmeny přináší po úvodním slově rozdělovského faráře P. Jaroslava Kučery dva příspěvky P. Josefa Hřebíka. Připomeneme si jeho homilii, kterou pronesl v rozdělovském kostele u příležitosti 30. výročí přijetí svátosti kněžství. Nato se začteme do životních osudů kněze a básníka Jana Lebedy, pozdějšího pomocného biskupa pražského, který v rozdělovské farnosti v letech 1958 - 1968 působil a jehož 20. výročí úmrtí si letos připomínáme. Podstatná část časopisu je věnována zážitkům rozdělovských mladých na setkání se Svatým otcem v Madridu. Pokračujeme v seriálu o varhanách a čtenář zde také nalezne užitečné kalendárium společných setkání. Časopis ve formátu pdf k nahlédnutí zde. O svatováclavské poutní mši svaté by měl být k dispozici i v tištěné podobě.