Svatý Otec – František

Doporučujeme

 

Arcibiskup Dominik kardinál Duka OP

Fotogalerie farnosti

rajce.net | místo pro vaše fotografie

Vycházejí postní a velikonoční PRAMENY

Se začátkem postní doby je tady další číslo rozdělovských Pramenů. Z úvodníku P. Jaroslava Kučery je zřejmé, že v životě každého z nás je zapotřebí směrovek a podnětů, kterým budeme naslouchat a necháme se jimi vést. Pokání, ke kterému nás nabádá postní doba, stejně jako další výzvy svatého roku milosrdenství, mohou být tou správnou pobídkou k doladění správného směru života. Doporučejeme také závěrečnou část katecheze P. J. Hřebíka na téma Svědomí a řadu dalších článků a textů, které propojuje téma služby a oběti.
V tištěné podobě si Prameny budete moci odnést z rozdělovského kostela na 1. neděli postní 14.2., v elektronické verzi už dnes můžete číst zde.