Svatý Otec – František

Arcibiskup pražský a primas český Jan Graubner

Kladenský vikariát

Doporučujeme

DONÁTOR – podpora nejen kněží v arcidiecézi

MISÁL

LITURGIE

Fotogalerie farnosti

rajce.net | místo pro vaše fotografie

--- PRŮVODCE NA CESTU ZA BETLÉMY DO KAPSY ---

Vyšel sličný, drobný, ale užitečný průvodce pro putování za betlémy v Praze a Středočeském kraji, k dispozici na faře v Rozdělově. Naší farnosti byla pro vánoční hru ---  "Sestav si svůj betlém" --- přidělena figurka ševce pro dětské účastníky (figurek je celkem 35). Letos v rozdělovském kostele vystavíme čtyři betlémy různé velikosti, v týdnu od 18. 12. jsou zvány děti z kladenských škol (termín a čas je třeba dohodnout s duchovním farnosti P. Jaroslavem Kučerou tel. 312 264 513 /e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ). Rádi jsme se zapojili do programu KŘESŤANSKÉ VÁNOCE, společně si tak i připomínáme výročí – před 800 lety postavil sv. František z Assisi první betlém v Grecciu.

Těšíme se na setkání s vámi nejen v rozdělovském kostele – P. Jaroslav Kučera, farář v Rozdělově