Setkávání seniorů

Jsme živé společenství seniorů farnosti. Scházíme se už čtvrtým rokem, je nás cca 25 – 30. Mohou přijít i ti, co nepatří do naší farnosti. Setkání se konají každou 1. a 3. středu v měsíci. Začínáme v 9, 30 hodin a obvykle končíme v 11 hodin. Scházíme se ve farní učebně nebo podle programu. Na nástěnce v kostele najdete následující termín i následující téma. Zprávy ze setkávání pravidelně uveřejňujeme na FB farnosti. Jste všichni srdečně zváni mezi nás. Za společenství seniorů – Helena Raifová.

Prázdniny 2020 – Vzhledem k tomu, že jsme se v době COVID-19 tři měsíce nesetkávali, nebudeme dodržovat prázdniny a sejdeme se i o v letních měsících….. tady jsou termíny:

(15.7.) zahradní setkání – předčítání, info o obnově Mariánského sloupu

(12.8.) zahradní setkání – církevní památky Kladna – Panna Maria Kožovská

(26.8.) Modlitební knížka – jednotlivé modlitby – práce s knížečkou modliteb ALLELLUJA, chvalme Pána, kterou vydal P. Bělík, rozebrat, vysvětlit modlitby

(2.9.) Zahradní setkání – grilování – odpoledne, zveme i pracující seniory – odpočinek, setkání

Připravujeme:

(15. 8.) Praha – Mariánský sloup – cestování do Prahy každý na vlastní pěst, setkání na Staroměstském náměstí – pro fyzicky zdatnější