Svatý Otec – František

Arcibiskup pražský a primas český Jan Graubner

Kladenský vikariát

Doporučujeme

DONÁTOR – podpora nejen kněží v arcidiecézi

MISÁL

LITURGIE

Fotogalerie farnosti

rajce.net | místo pro vaše fotografie

--- LETNÍ SETKÁNÍ SENIORŮ ---

Farní zahrada je dnes plná květů a vzorně udržovaná. Bylo proto radostí pro cca 22 seniorů rozdělovské farnosti sejít se v 15 hodin u kávy a občerstvení v tomto příjemném prostředí. Povídalo se a byť bylo velké teplo. Ale vzrostlý ořech svým stínem vytvořil atmosféru hezkého posezení a povídání. Senioři velmi ocenili, že mezi ně zavítali i ti, kteří nejsou "kmenovými" členy společenství seniorů. Došlo i na blahopřání pro jubilanty a svátečníky. Diskutoval se i připravovaný zájezd do Horní Police a Litoměřic.

 

"Pracovní setkání" seniorů začnou ve druhé polovině září. Díky všem, kteří se o toto hezké setkání zasloužili. (text: Zdeněk Štěpánek, foto Honza Žofák)