Svatý Otec – František

Arcibiskup pražský a primas český Jan Graubner

Kladenský vikariát

Doporučujeme

DONÁTOR – podpora nejen kněží v arcidiecézi

MISÁL

LITURGIE

Fotogalerie farnosti

rajce.net | místo pro vaše fotografie

--- Adventní duchovní obnova seniorů 2023 ---

Společenství seniorů kostela sv. Václava připravili výzdobu kostela na 1. adventní neděli, a už se těší na adventní duchovní obnovu, která se bude konat ve středu 6. prosince od 9,30 do cca 12 hodin v učebně fary kostela. Přijede mezi nás P. Jaroslav Suroviak z kláštera bosých karmelitánů Slaný, rektor klášterního kostela. Připravil si pro nás rozjímání pro letošní adventní dobu tak, aby jej mohli prožít i starší senioři. Obnovu zahájí mší sv. od 9,30 hodin, po ní bude „coffee break“ – kávová přestávka a pokračovat bude rozjímáním nad duchovním významem Adventu.

POZOR! Zveme všechny seniory, kteří se pravidelně zúčastňují aktivit společenství, ale v učebně bude místo i pro pár dalších seniorů z naší farnosti, kteří by měli zájem přijít.  Rádi se uskrovníme. Tyto seniory z organizačních důvodů prosíme, aby se do 5. 12. přihlásili u H. Raifové, tel. 602200821. Děkujeme (Helena Raifová).